Aysaf 2023 için Seyahatinizi Planlayın!

Sabiha Gökçen Havalimanı’na inecek olan ziyaretçi ve katılımcılarımız, Havabüs otobüsleri ile Taksim’e gelip, buradan metro ve metrobüs kullanarak İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan Havaist ile Taksim veya Yenikapı’ya gelerek yine buradan İstanbul Fuar Merkezi güzergahlı toplu taşıma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’un diğer yerlerinden Fuar Alanına ulaşmak için aşağıdaki ulaşım seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Metrobüs

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobüs ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Atatürk – Şirinevler durağından Atatürk Havalimanı (M1A) metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
www.iett.gov.tr

Metro

Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattı (M1A) İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir.
Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından Atatürk Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir. (Not:  Metro hattında çalışma olması sebebiyle Şirinevler üzerinden belediyenin sağladığı aktarma hizmetini kullanabilirsiniz.)

www.istanbul-ulasim.com.tr

Otobüs

İstanbul Havalimanı’ndan kalkan HVİST- 13 otobüsleri ile Ataköy-Şirinevler metro durağından M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro güzergahı kullanılarak İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
www.iett.gov.tr

Deniz Otobüsü

Kadıköy ve Bostancı’dan Fuar Alanına Ulaşım;
Kadıköy ve Bostancı’dan Bakırköy’e giden İDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz.
www.ido.com.tr

Araba

3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. (E5, TEM ve Sahil Yolu)

Faydalı Linkler

Istanbul Havalimanı  www.istairport.com
Sabiha Gökçen Havalimanı  www.sgairport.com