3-6 MAYIS 2023

İSTANBUL FUAR MERKEZİ

307
Katılımcı
1000
Marka
12369
Ziyaretçi
82
Ülke

Siz de Bu Büyük Sektör Buluşmasının Bir Parçası Olun!

Ayakkabı Sanayisine Yön Veren AYSAF'da Yeni Dönem

Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) ve Artkim Fuarcılık, dünya ayakkabı yan sanayinin öncü olan Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı-AYSAF için güçlerini birleştirdi. Sektörün çatı kuruluşu olarak etkin bir şekilde faaliyet gösteren Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) ve yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık deneyimi ile kapılarını açan AYSAF, yenilenen yüzü ile gücüne güç kattı.

3-6 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan AYSAF Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirecek. Fuar, yeni iş anlaşmalarının sağlanmasında öncü olup, katılımcı firmalara yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunacak.

  • image
  • image
  • image
  • image

Ayakkabı Yan Sanayinin Büyük Buluşmasında Yerinizi Alın!

FUARCILIĞIN YENİ FORMULÜ

FİZİKİ FUAR

Yıllardır ayakkabı ve yan sanayi alanında ihracata önemli katkılar sağlayan AYSAF, ürün ve hizmetlerin geniş bir kitleye ulaştırılması ve  yeni iş bağlantılarının kurulması konusunda etkin bir rol oynayacak.

DETAYLAR

SANAL FUAR

Sanal fuar platformumuz, fiziki fuarın sonrasında katılımcılar ve ziyaretçiler için etkin ve uzun soluklu bir iletişim fırsatı sunuyor. İş bağlantılarınızı geliştirmeye sanal fuarda devam edin!

DETAYLAR

MOBİL UYGULAMA

Fuar alanında yanınızdaki yardımcınız allArtkim uygulamasını telefonunuza indirerek, ziyaretlerinizi en etkin şekilde önceden planlayın. Fuarın tüm detaylarına uygulamadan ulaşın.

DETAYLAR

3-6 Mayıs 2023’de AYSAF ile

AYAKKABI YAN SANAYİNİN KALBİNDE OLUN!

NEDEN KATILMALISINIZ?

Marka Bilinirliği

Sektörel medyanın fuarlara olan yoğun ilgisini kullanarak markanızın tanıtımını yapın ve sektördeki yerinizi ve marka bilinirliğinizi güçlendirin.

Rekabet

Sektördeki yerli ve yabancı yüzlerce rakip firma arasında varlığınızı gösterin. Rekabetin gerisinde kalmayın.

Müşteri İlişkileri

Fuarın yarattığı sıcak atmosferde VIP müşterilerinizi fuara davet edip, standınızda ağırlayarak onları etkileyin ve ilişkilerinizi güçlendirin.

Promosyon

Ürünlerinizi binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiye gösterme ve çözüm sunma fırsatı yakalayın. Sektör profesyonelleriyle tanışarak markanızı niş pazarınıza tanıtın.

Sektör Bağlantıları

Rakipleriniz de dahil olmak üzere normalde ulaşılması güç olan sektör mensuplarıyla görüşüp yeni iş olanakları yaratın ve bağlantılarınızı kuvvetlendirin.

Satış Olanakları

Karar verici mercilerle birebir görüşerek alanda satış yapmanın avantajını yakalayın. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki fuarlarda yapılan satış anlaşmaları daha kolay sonuçlanıyor

FUAR MATERYALLERİ

Fuar Broşürü

Sponsorluk Seçenekleri