Stand Construction

Abdullah Çakmanus – Sedef Grup
M: +90 533 955 38 88
T: +90 212 442 08 80
abdullahcakmanus@sedefgrup.com.tr
info@sedefgrup.com.tr
www.sedefgrup.com.tr

Ali Tüzbük – Bumerang Mimarlık

M: +90 535 340 46 74
T: +90 212 466 30 70
ali@bumerangmimarlik.com
www.bumerangmimarlik.com

Arife Kurt Deger – Elain Design

M: +90 532 788 65 77
T : +90 212 800 73 31
arife@elaindesign.com
www.elaindesign.com

Burak Aslan- Ilizyon Mimarlık

M: +90 533 380 08 68
T: +90 212 274 45 33
burak@ilizyonmimarlik.com
www.ilizyonmimarlik.com

Özer Uçar – Actual Mimarlık

M: +90 541 877 43 98
T: +90 212 519 61 30
ozer@actualarch.com
www.actualarch.com

Remzi Köseoglu – Genix Group

M: +90 533 284 55 91
T: +90 212 798 35 00
remzi.koseoglu@genix.info
www.genixgroup.com

Fulya Sakarya – Efa Mimarlık

M: +90 542 420 87 86
T: +90 212 555 04 05
fulya@efamimarlik.com
www.efamimarlik.com

Volkan Eksi – Derin Insaat & Mimarlık

M: +90 530 522 23 00
T: +90 216 566 64 00 – pbx
veksi@derin-mimarlik.com
www.derin-mimarlik.com

Catering Services

İnci AHİ – İnci Ajans

M:  + 90 532 584 31 70
T:   + 90 212 245 53 00
info@inciajans.com.tr
www.inciajans.com.tr

Logistics Needs (Forklifts, Cranes and Shipping)

Aytekin Şimşek – GRUPTRANS

M : +90 533 739 27 24
T :  +90 212 426 27 28
F :  +90 212 624 68 69
aytekin@gruptrans.com
www.gruptrans.com

Hotel & Accommodation

Ebru CAN – CASALI TOUR

M: + 90 553 247 27 34 / 35
F:  +90 212 465 02 55
T:  + 90 212 465 00 80
info@casalitour.com
www.casalitour.com